Servisy

Servisní služby obecně považujeme za silnou stránku firmy. Zajišťujeme záruční a pozáruční servisní práce na námi realizovaných zakázkách v krátkých dodacích termínech. Máme čtyři servisní techniky, kteří jsou připraveni řešit opravy a servisní zásahy v nejkratším možném čase, k dispozici mají plné vybavení a několik servisních skupin. Standardně se snažíme zasahovat hned druhý den od nahlášení poruchy. Stávající zákazníky také pravidelně oslovujeme s nabídkou předsezonního servisu, protože především u posklizňových linek může být zákazník nepříjemně zaskočen, když se po několika měsících odstávky nerozběhnou na první otočení vypínače.    

Naše společnost má v areálu v Brně cca 1700 m2 krytých a 1400 m2 nekrytých skladovacích ploch. Na všechny dodávané stroje máme standardní náhradní díly skladem, mnohdy jsme schopni z dílů sestavit i celý stroj.  Zejména v poslední době se na nás stále častěji obrací i zákazníci jiných firem z našeho oboru, kterým se samozřejmě také snažíme vyjít maximálně vstříc.

K rychlému určení závady a případnému cílenému zásahu servisu nám také pomáhá možnost dálkově se připojit do řídicího systému linky zákazníka. Systém vzdáleného připojení se dodává v rámci standardní dodávky posklizňové linky a například u sušáren to v sezóně výrazně snižuje stresovou zátěž na naší i zákazníkově straně.    

Provádíme i servis na starší stávající technologie včetně elektroinstalace. Zajišťujeme výrobu některých atypických dílů a jejich montáž ke stávajícím strojům a zařízením. Řešíme repase starších technologií, především dopravních cest a zásobníků.

Výhody

  • pozáruční servis
  • krátké servisní termíny
  • servisní skupiny s dlouholetou praxí
  • působnost po celé ČR a SR
Facebook Youtube